Beşkaza Basketbol Turnuvası Başlıyor

Beşkaza Basketbol Turnuvası Başlıyor.

TBF 2. Ligine yükselen Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı, lig öncesi Fethiye’de Beşkaza Turnuvası düzenliyor. Fethiye Belediyespor, Kepez Belediyespor, Ormanspor, Yunan ekibi IppokratisKos Basketbol Takımı’nın katılımıyla dörtlü turnuva gerçekleşecek. Fethiye Beşkaza Spor Salonu’nda yapılacak turnuva 22 Eylül Cuma günü başlıyor. Cuma günü ilk maç saat: 16.30 da Fethiye Belediyespor ile Kepez Belediyespor arasında gerçekleşecek. Aynı gün saat: 18.30 da ise Muğla Ormanspor Kulübü, Yunan ekibi IppokratisKos ile karşılaşacak.

23 Eylül günü Cumartesi günü ise Fethiye Belediyespor, IppokratisKos ile saat: 16.30 da mücadele edecek.  Saat: 18.30 da da Ormanspor, Kepez Belediye ile karşı karşıya gelecek. 24 Eylül Pazar günü ise IppokratisKos takımı saat: 12.00 de Kepez Belediyespor’la, saat: 14.00 da ise temsilcimiz Fethiye Belediyespor turnuvanın son maçında Ormanspor’la karşılaşacak.  Basketbol severler maçları ücretsiz seyredebilecek.

Spor Servisi

Beşkaza Basketbol Turnuvası nefesleri kesecek_640x366

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Saadet Partisinden TEOG Yorumu

Per Eyl 21 , 2017
Yiğit: “Eğitim Politikaları Tv Programında Değil Hükümet Programında Açıklanır” TEOG Saadet Partisi’nin de Gündeminde; “Eğitim Şuraları Ne Oldu?” Fethiye Saadet Partisi İlçe Başkanı Ramazan Yiğit son günlerde üzerinde sıkça konuşulan ve tekrar yapılmayacağı açıklanan TEOG sistemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Hükümet programları, eğitim şuraları, stratejik planlar, çerçeve planları, yıllık, planlar zümrelerin […]