FETHİYE ATA OKULLARINDA BİR YENİLİK DAHA…

Özel Fethiye Ata Okullarında 2021-2022 eğitim öğretim dönemi erken kayıt dönemi 01-31 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Erken kayıt fırsatından yararlanarak, ödemesini tek seferde yapacak olan velilere yüzde 5 indirim uygulanacak.

Özel Fethiye Ata Okulları, eğitimde öğrenci ve velinin yanında olmaya devam ediyor. 01-31 Mart tarihleri arasında yapılacak olan 2021-2022 eğitim öğretim dönemi erken kayıt döneminde ödeme imkanı da sunan Fethiye Ata Okulları tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor.

“İçinde bulunduğumuz bu zorlu pandemi döneminde siz değerli velilerimize bizlere desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bizler de sizlere destek olmak  istiyoruz. Bu süreçte yanımızda olan siz velilerimiz  için  2021 – 2022 Eğitim – Öğretim dönemi erken  kayıtlarının  01 – 31 Mart 2021 tarihinde yapılacaktır. Bu süreçteDenizbank  Eğitim destek kredisi sistemini kullanarak yapılan  ödemelerde  taksitli  veya  peşin  ilk  ödeme haziran ayında olacaktır. Ancak tek seferde yapılacak olan ödemelerde erken kayıt  fırsatını değerlendirmek  isterlerse  % 5 indirim  uygulanacaktır. Sizler bizler için  değerlisiniz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

FTSO’NUN BİR PROJESİNE DAHA GEKA’DAN DESTEK

Paz Şub 28 , 2021
FTSO’nun  “Fethiye fuar alanı ve kongre merkezi fizibilite raporu’” GEKA’dan destek almaya hak kazandı. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO), ‘Fethiye Fuar Alanı ve Kongre Merkezi Fizibilite Raporu’, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Yönetim Kurulu tarafından başarılı bulunarak; GEKA’nın 2020 yılı fizibilite desteği kapsamında destek almaya hak kazandı. Projeye ilişkin […]

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/fthyhbr/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757