HALI SAHA İŞLETMECİLERİ DESTEK BEKLİYOR

Halı Saha İşletmecileri ve  Sportif Faaliyetler Federasyonu Muğla İl Temsilcisi Ramazan Abacı, 9 aydır kapalı olan halı saha işletmecilerinin çok zor durumda olduğunu söyledi.

 

Covid-19 salgını nedeni ile 9 aydır kapalı olan halı sahaların işletmecileri hükümet yetkililerinden destek bekliyor. Hemen hemen tüm spor salonlarının açık olduğunu ve sadece halı sahaların kapalı olduğunu söyleyen Halı Saha İşletmecileri ve  Sportif Faaliyetler Federasyonu Muğla İl Temsilcisi Ramazan Abacı, yetkililere çağrıda bulundu.

Maddi açıdan çok büyük sıkıntıda olduklarını söyleyen Abacı, şu ifadelere yer verdi. “Koronavirüs ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığımız tarafından yaklaşık dokuz aydır işletmelerimiz kapalı durumda. Ama diğer tüm spor salonları açık. Biz halı saha işletmecileri olarak gerçekten artık zor durumdayız. Hükümet yetkililerimizden halı saha işletmecileri olarak, destek bekliyoruz. Artık bizlerde işletmelerimizi açmak istiyoruz. Zaten burada gerekli olan tüm tedbirleri biz aldık ve almaya da devam ediyoruz. Birçok halı saha işletmecisi arkadaşımızın evlerine ve iş yerlerine icra gelmekte olduğunu duyuyoruz. Bu anlamda tüm yetkililerimizden destek ve yardım bekliyoruz” dedi. (HABER/FOTO-ŞULE UĞUR)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AKIN FETHİYE’DE

Çar Oca 20 , 2021
Uğur Mumcu Anıtı açılışı için Fethiye’ye gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti. Belediye ana binası girişinde belediye zabıta ekipleri tarafından karşılama gerçekleşti. Zabıta personelini selamlayan CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın, ardından belediye meclis üyeleriyle sohbet etti. Fethiye Belediye Başkanı […]

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/fthyhbr/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755