Kızılordu Korosu Ve Haluk Levent Konseri Fethiye’de ÜCRETSİZ Gerçekleştirilecek

Kızılordu Korosu Ve Haluk Levent Konseri Fethiye’de ÜCRETSİZ Gerçekleştirilecek

Rus Kızılordu Korosu ve ünlü şarkıcı Haluk Levent, Fethiye Belediyesi işbirliğinde 8 Ekim Cuma Günü Saat: 20.00’de Beşkaza Meydanı’ndasahne alacak.Ücretsiz konserin girişinde, katılımcılar, Covid-19 tedbirleri kapsamında aşı kartı veya PCR testi sonuçlarını göstermesi gerekecek. Türkiye’de 15 farklı bölgede gerçekleştirilen konserler sadece Fethiye’de ücretsiz olacak.

Fethiye’de sahne alacaklar
Türkiye’de birçok bölgede turneye çıkan Rus Kızılordu Korosu, Fethiye Belediyesi’nin işbirliği ile Fethiye’de de sahne alacak. Ünlü sanatçı Haluk Levent ile birlikte Kızılordu Korosu, 8 Ekim 2021 Cuma Günü saat: 20.00’de Beşkaza Meydanı’nda sahne alacaklar.Covid-19 tedbirleri kapsamında program girişinde aşı kartı veya en fazla 48 saat öncesinde yapılmış PCR testi sonucu bulundurulması zorunluluğu getirildi. Cumhuriyet Marşları konserine ilginin yoğun olması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

AK Parti İlçe Başkanı Öztürk’ten Esnaf Ziyaretleri

Pts Eki 11 , 2021
AK Parti İlçe Başkanı Öztürk’ten Esnaf Ziyaretleri AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Çarşı Caddesinde ve Atatürk Caddesinde  esnafları ziyaret ederek, “Hayırlı İşler” dileğinde bulunup çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, kentin farklı noktalarında gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini Çarşı Caddesi ve […]