Fethiye’de Jandarma 58 Düzensiz Göçmen Yakaladı

Fethiye’de Jandarma 58 Düzensiz Göçmen Yakaladı

Fethiye’de Jandarmanın düzenlediği operasyonla  58 düzensiz göçmen yakalandı. Yapılan operasyonda  organizatör olduğu iddiasıyla bir şüpheli de gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, istihbarı çalışma sonrası  bir grup düzensiz göçmenin yurt dışına çıkacağı bilgisi üzerine çalışma başlattı.

İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Yanıklar Mahallesi’nden bir grup düzensiz göçmenin yurt dışına çıkacağı bilgisi üzerine harekete geçti.

Yapılan takibin ardından Yanıklar Mahallesi Günlüklü Koyu bölgesindeki dağlık alanda arama yapan ekipler, 49 Afganistan, 5 İran, 3 Suriye ile bir Iraklıyı yakaladı. Organizatör olduğu iddiasıyla bir kişinin  de gözaltına alındığı öğrenildi.

İşlemler için İlçe Jandarma Komutanlığına götürülen göçmenler, daha sonra İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

6.3’lük Deprem Fethiyede’de Hissedildi

Sal Eki 12 , 2021
6.3’lük Deprem Fethiyede’de Hissedildi Akdeniz Girit adası açıklarında öğle saatlerinde gerçekleşen 6.30 büyüklüğünde deprem Fethiye’den de hissedildi. Edinilen bilgiye göre; Akdeniz’de Girit Adası’nda 6,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Türkiye’den de hissedildi. Öğle saat 12.24’te gerçekleşen deprem Fethiye’den de hissedildi. Vatandaşlar kısa süren bir panik yaşadı. İşyerlerinin ve ofislerin  […]