BarBunnBistro’da Derya Bedavacı Rüzgarı Esti

Fethiye gecelerinde eğlence hız kesmeden devam ediyor. Şarkıcı Derya Bedavacı, geçtiğimiz akşam Fethiye’de BarBunn Bistro Alakartta   sahne aldı. Söylediği arabesk ve slov şarkılarla adeta damar yollarını açan Derya Bedavacı sık sık alkışlandı. Konsere başlarken, “Damar Yollarınızı Bu Gece Açacağım” ifadelerinin ardından söylediği şarkılarla mekandaki eğlence severleri coşturan ünlü sanatçı, istekleri de kırmadı.

Üzeri kırmızı şık bir kıyafetle sevenlerinin karşısına çıkan Derya Bedavacı, ilk şarkısından sonra, Fethiye’de  sizlerin karşısında olmak benim için çok özel bir duygu. Yaşadığımız bu pandemigünlerinde sizlerin karşısında olmayı özlemişim” dedi.

Deme, Ama Geçecek, Sende Kaldı Yüreğim, Naz Değil, Yıllanmış Eşya, Kavuştuk ve Sayende şarkılarının yanı sıra sevilen arabesk şarkıları da seslendiren Bedavacı, hemen her şarkısının ardından büyük alkış topladı.

BarBunn Bistro Alakart  işletme sahibi Nacit Çatal, “Yaz konserlerimize Derya Bedavacı ile devam ettik. Bugüne kadar Sakiler, Derya Uluğ, Merve Özbey, Hande Ünsal  ve Murat Dalkılıç konserleri gerçekleştirdik. Önümüzde Berkay konseri var. Fethiye halkından yaz konserlerine gösterilen ilgiye teşekkür ederiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Başkan Adayı Göktepe Çarşı Esnafını Ziyaret Etti

Per Eyl 16 , 2021
Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olan İksirci Tezcan Göktepe, kongre öncesi seçim çalışmalarında Aşure dağıtımı gerçekleştirdi. Daha önce Fethiye Sanayi Sitesi içinde başlatmış olduğu Aşure dağıtımını şimdi şehir merkezinde bire bir esnafların işletmelerine götürmek suretiyle yapıyor. Şimdiye kadar yapılmayan uygulama ile esnafa ulaşan Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Karşılıklı […]