Başkan Adayı Demirtaş’tan Başkan Çıralı’ya Ziyaret

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, kalabalık bir ekiple Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası[FTSO] başkanı Osman Çıralı ’yı ziyaret etti. Aralık ayı ve 2022 yılı Mart ayı arasında yapılması beklenen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası kongresi için başkan adaylığını açıklayan ve çalışmalarında tempo arttıran Kamil Mutlu Demirtaş,  beraberinde bazı esnaflar ile birlikte  Fethiye Ticaret ve sanayi odası başkanı Osman Çıralıya ziyarette bulundu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette misafirperverliği için  Başkan Osman Çıralı ya teşekkür eden Başkan adayı  Demirtaş “Seçime kadar tüm esnaflarımızı defalarca ziyaret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş  ziyarette yaptığı açıklamada “Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına talip olduk. Bu yola ilk önce Kaymakamımız Eyüp Fırat ve büyüklerimizi ziyaret ederek başladık. Bir yandan protokol ziyaretlerini sürdürüyoruz. Bir yandan da üye ziyaretlerimizi devam ettiriyoruz. Odaya kayıtlı üyelerimizi birebir ziyaret ediyoruz. Bazen FTSO ve Esnaf Odası üyelerini karıştırıyoruz. Çünkü üye listesini vermediler.  5bin89 üyemizi ekiple birlikte defalarca ziyaret edeceğiz”dedi.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası[FTSO] başkanı Osman Çıralı da  “Bu bir bayrak yarışıdır. Adaylarımıza başarılar diliyorum. Bu iş gönüllülük  esası ile yapılan işlerdir. İşimizi gücümüzü bıraktık. Fethiye için Babadağ için, OSB için uğraşıyoruz.  Adaylarımızın yolları açık olsun.Bu bayrağı kim kaparsa o üyelerine hizmet edecek”diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Öztürk “2023 Yılında Fethiye’ye AK Parti Belediyeciliğini Getireceğiz”

Cum Eyl 10 , 2021
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk aylık basın toplantısında Fethiye ve Muğla gündemi ile ilgili değişik konularda değerlendirmelerde bulundu. AK Parti Fethiye İlçe binasında gerçekleştirilen basın toplantısında açıklamalarda bulunan  AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk “İlçe kongremizi gerçekleştirmiş olduğumuz 20 Eylül 2021 tarihinden itibaren Fethiye’mizin sorunlarını çözmek, eserler […]