GS Taraftarlar Derneğinden, Başsavcı Bingül’e Ziyaret

Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Diş Hekimi Emre Can Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül‘ü ziyaret ettiler. Ziyarette GS Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan Baş Savcı Ünal Bingül’e üzerinde ismi ve doğum yerinin plakası olan 25 yazılı sarı-kırmızılı GS forması hediye etti. Başsavcı Bingül ziyarete teşekkür ederek ”öncellikle Galatasarayımız’a Avrupa’da başarılar diliyorum. Özellikle Perşembe günü önemli bir maça çıkacak.”ifadelerini kullandı. GS Fethiye taraftarlar derneği başkanı Emre Can Arıkan ise ”Başsavcımızın Galatasaraylı olduğunu öğrendik. Fethiye çok iyi bir Galatasaraylı kazandı ”dedi.

Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül‘ü ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler. Geçtiğimiz ay Fethiye’ye atanan Başsavcı Ünal Bingül’e GS Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan yönetim kurulu üyeleri, Salih Dündar, Ümit Gürsoy, Yusuf Özkaya ve Hasan Biberoğlu’yla birlikte ziyaret ettiler. Galatasaraylı olan  Baş Savcı Ünal Bingül’e Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan üzerinde Ünal Bingül yazılı sarı kırmızılı forma ile kaşkol hediye etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette. Galatasaray takımının başarılarının yanı sıra bu sezon ile ilgili değerlendirmeler konuşuldu. Başsavcısı Ünal Bingül” iyi bir Galatasaraylıyım. Bütün takımlarımızı seviyoruz. Fethiyespora’da bu haftaki galibiyetinden dolayı kutluyorum. Galatasarayın yeri ayrıdır Galatasarayımız’a Avrupa’da başarılar diliyorum. Milli bir maça çıkacağız. Güzel günlerimize yeniden inşallah adım atacağız. Türkiye deyince, Vatan deyince akan sular durur. Perşembe günü önemli bir maç var başarılar diliyorum” dedi.

Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan ise” Başsavcımızın Galatasaraylı olmasından dolayı çok mutlu oldum. Fethiye çok iyi bir Galatasaraylı kazandı.GS başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Seydikemer İlk Turizmcisini Kaybetti

Sal Eyl 14 , 2021
Seydikemer’in ilk turizmcilerinden Ertem Güzel, rahatsızlığı sonucu 70 yaşında  hayatını kaybetti. Seydikemer İlçesinin Yala Mahallesinde Yakapark Restaurant sahibi Ertem Güzel,  rahatsızlığı sonucu tedavi gördüğü Ortaca Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. Seydikemer İlçesinde yıllar önce Yakapark Restaurant tesisini kuran Ertem Güzel, Dünyanın değişik ülkelerinden ve Türkiye’nin dört bir yanından Fethiye’ye gelen turistleri […]