Öğrencilerden Kaymakamlık Makamına Ziyaret

2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası münasebetiyle Seydikemer İlçe Milli Eğitim müdürü ve öğrenciler, Seydikemer İlçe Kaymakamı Yıldız Büyüker’e makamında ziyarette bulundu.

2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, Seydikemer Anaokulu Müdürü Ayşenur Dikbaş, öğrencilerden Mehmet Yekta Karabaş Ve Eslem Gürbüz, Seydikemer İlçe Kaymakamı Yıldız Büyüker’i makamında ziyaret etti. Öğrencilerle keyifli ve eğlenceli sohbette bulunan İlçe Kaymakamı Yıldız Büyüker, öğrencilere hediyeler vererek derslerinde başarılar diledi.

Yeni eğitim öğretim yılının ülkemiz ve Seydikemer’e hayırlar getirmesi, sağlıklı ve güvenli bir ortamda yüz yüze eğitime devam edilmesi temennisinde bulunan Seydikemer İlçe Kaymakamı Yıldız Büyüker; “Okullarımızı açık tutmak için alınan tedbirlere hassasiyetle uymamız çok önemli. Bu doğrultuda hep birlikte çalışıyoruz.  Çocuklarımızı ilgilendiren bütün alanlarda umut verici adımlar atmayı sürdürerek onları hep destekleyeceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı tam donanımlı olarak yetiştirebilmek için çalışacağız. Çocuklarımız, bizim en değerli varlıklarımızdır. Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları hepimizin ortak hedefidir. Bu hedefi hep birlikte başaracağız.Bu duygu ve düşüncelerle İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının sağlık ve başarılarla unutulmayacak bir öğrenme yolculuğu olmasını temenni ediyorum.”dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Zübeyde Hanım Anaokulu Pilot Okul Seçildi

Per Eyl 16 , 2021
Millî Eğitim Bakanlığı ve Avrupa Konseyi iş birliğiyle yürütülmekte olan “Temel Eğitimde Demokrasi Kültürünün Güçlendirilmesi Projesi” kapsamında öğretmenlere, eğitici eğitimleri gerçekleştirildi. Proje, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilecek olan şelale eğitimleri ile pilot okullarda yaygınlaştırılacak. Muğla başta olmak üzere Adana, Aydın, Burdur, Çanakkale, Iğdır, Kars, Sinop, Sivas ve Yozgat […]