Saadet Partisi Muğla İl Kongresi Yapıldı

Saadet Partisi Muğla 4. Olağan İl Kongresi yapıldı. Saadet Partisi Muğla İl Başkanı Cebrail Tümenci, kongrede yapılan seçimler neticesinde güven tazeleyerek, yeniden başkan seçildi. Saadet Partisi Muğla İl Başkanlığı 4.Olağan Kongresi, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. Bülent Kaya, CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, İYİ Parti İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanı Deniz Ekinci, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Yılmaz Elçin, Memleket Partisi İlçe Partisi Ferah Gümüş, Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Erdoğan, Saadet Partisi Aydın İl Başkanı ibrahim Danacı, Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Zekai Yılmaz katılımıyla Menteşe Belediyesi İskender Alper Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongre İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Konuşmaların ardından kongrede faaliyet raporu ve gelir gider tabloları okundu.

Saadet Partisi Muğla İl Başkanı Cebrail Tümenci; “Genel Başkanımızın çok önemsediğim bir sözü var. Bütün siyasi partiler bir bahçenin çiçekleri gibidir. Renkleri ve kokuları farklı olabilir ama neticede göze hitap eder. Önemli olan o bahçede birbirlerine zarar vermeden yaşayabilmektir. Bunu Muğla’da sağladık, çok mutluyum. 20 yıldır iktidarda olarak ülkeyi yönetenlerin sarf ettikleri bir kelime var. Kazan kazan politikasıyla devraldılar. Bu çok tehlikeli bir kelimedir. Çünkü bugünkü dönem de görüyoruz ki mafya babaları dahi kazanmış, hükümet de onlardan kazanmış hale gelmiştir. İtibardan israf olmaz bize göre bir yöneticinin söylemesi gereken bir söz değildir. Bu makam odalarının saraya çevrilmesi için açılmış zemindir. Bunu kabul etmiyoruz. Yöneticilerin alt tabanlarına verdikleri mesajlar çok önemli. 4. Olağan kongremiz hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Haber Servisi

 

Sonraki Haber

650 Yeni Konteynır Vatandaşların Hizmetinde

Sal Ağu 24 , 2021
Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ‘Temiz Fethiye’ için 550 adet 770 lt galvaniz ve 100 adet 800 lt özel plastik basma pedalı konteynerleri  toplam 650 adet yeni konteynerı vatandaşların hizmetine sundu. Atık konteynerleri alımında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan alınan yatırım teşvik belgesi devlet malzeme ofisi aracılığıyla KDV muafiyeti sağlanarak tasarruf […]