Çoban, “Her Birimiz Birer Engelli Adayıyız”

Çoban, “Her Birimiz Birer Engelli Adayıyız”

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Çoban, mesajında “Engelli vatandaşlarımızın toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, önlerindeki tüm engelleri kaldırmak, onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğudur” ifadelerinde bulundu.

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Çoban, mesajında şu  ifadeleri kullandı: “Engelli vatandaşlarımızın toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, önlerindeki tüm engelleri kaldırmak, onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğudur. Toplumu oluşturan tüm bireyler eşit hak ve özgürlüklere sahiptir. Engelli vatandaşlarımızın yaşama sevincini yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba gösterilmesi, gerek birey olarak gerekse Devlet ve toplum olarak temel sorumluluğumuzdur.

İYİ Parti olarak bundan sonra da, engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak yapılacak olan her iyi ve olumlu düzenlemenin yanında ve arkasında duracağımızı, problemlerinin çözülmesi için üzerimize düşen görevi eksiksiz yerine getireceğimizi herkes bilmelidir.

Önümüzdeki süreçte, vatanımızın her yöresindeki engelli vatandaşlarımızın sorunlarının aşılmasını, yüzlerinin gülmesini, umutlarının yeşermesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Teşkilatım ve şahsım adına engelli kardeşlerimize sevgi ve saygılarımı sunuyor, hepsinin ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü içtenlikle kutluyor, Cenab-ı Allah’tan huzurlu ve mutlu bir hayat geçirmelerini niyaz ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Seydikemer Belediyesi Yeni Aracıyla Tasarruf Sağlayacak

Cum Ara 3 , 2021
Seydikemer Belediyesi Yeni Aracıyla Tasarruf Sağlayacak Seydikemer Belediyesi araç filosunu genişletme çalışmaları kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere Çöp semi treyler tipi (Cyme treyler)  1 yeni çöp kamyonunu araç filosuna kazandırdı. Böylece uzak mahallelerden toplanan evsel atıklar tek seferde çöp döküm alanına ulaştırılarak hem yakıttan hem de zamandan tasarruf sağlanacak. […]