Engelli Öğrenciler Bir Günlüğüne Polis Oldular

Engelli Öğrenciler Bir Günlüğüne Polis Oldular

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Amirliği ile Toplum Destekli Polislik Şube ekipleri, ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ dolayısıyla polis üniforması giydirdiği engelli öğrencilerle beraber trafik denetimlerinde bulundular.

Kentte, Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde eğitim gören engelli öğrenciler,  ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ dolayısıyla, İlçe Emniyet Amirliğine bağlı, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Amirliği ve Toplum Destekli Polislik Şube ekipleri ile birlikte, trafik denetleme uygulamasına katıldı. Polis üniforması giyen öğrenciler, durdurdukları araçlar sürücülerine karanfil hediye ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Saadet Partili Kadınlar Engelli Vatandaşları Unutmadı

Cum Ara 3 , 2021
Saadet Partisi Muğla İl Başkanı Saliha Güzel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Fethiye Bedensel Engelliler ve Dayanışma  Derneği Başkanı Mustafa Bozbaş’ı ziyaret etti. Başkan Güzel, engelli bireylerin önlerindeki engellerin kaldırılmasını  ve toplumda özgürce daha müreffeh bir hayat sürmeleri gerektiğini belirterek, “Engelli vatandaşların, Türkiye’deki en önemli başlıca sorunlarından biri olan […]