Fethiyespor Gültekin’ne Vefa Örneği

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel GÜLTEKİN tayin nedeniyle Fethiye`den ayrılmadan önce, Fethiyespor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını izlemeye geldi.

Maç öncesinde Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail ÖZTÜRK ve Fethiyespor Yönetim Kurulu üyeleri Yüksel GÜLTEKİN`e katkılarından dolayı teşekkür ederek, plaket verdiler. İsminin yazılı olduğu Fethiyespor formasını alınca oldukça duygulanan GÜLTEKİN “Benim için değeri büyük ve çok anlamlı bir hediye. Fethiyespor her zaman benim kalbimin en güzel köşesinde olacak ve lacivert- beyaz renklere tutkum hiç bitmeyecek” dedi. (FG)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Buzdolabından Kuluçka Makinesi Yaptı

Pts Mar 31 , 2014
Buzdolabından Kuluçka Makinesi Yaptı Fethiye de beslediği tavuklardan verim alamayan üniversite öğrencisi 24 yaşındaki Raşit Sabancı, civciv üretmek için buzdolabından kuluçka makinesi yaptı. Fethiye’nin Karaçulha Beldesi Çardak Mahallesi’nde oturan Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi Raşit Sabancı, beslediği tavuklardan yeterli verim alamayınca kuluçka makinesi yapmaya karar verdi. Öncelikle makinenin […]
Fethiye Haber Net