Fethiyespor`a Moral ve Motivasyon Yemeği..!

Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Murat ÖNER ve Captain`s Pearl reastaurantın sahibi eski futbolculardan Eşref Duran Fethiyespor takımına Captain`s Pearl restaurantta akşam yemeği verdi.

Keyifli, dostça bir ortamda neşeli geçen yemeğe Fethiyespor Başkanı İsmail ÖZTÜRK, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Engin İPEKOĞLU, teknik heyet ve futbolcular katıldılar.

Fethiyespor Başkanı ÖZTÜRK “Öncelikle bu nazik yaklaşımlarından dolayı dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Yemek bahane, dostlarımızın, lacivert-beyaz renklere gönül vermiş Fethiyespor`luların bizleri kucaklaması, bizlerle beraber olduklarını hissettirmeleri bizim için çok anlamlı. Bu gece dostlarımızla birlikte olmak takım için de, bizler için de moral yemeği oldu.”diyerek basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı ÖNER ise “Fethiyespor yüreğimizin en güzel yerinde. Sonuçlar ne olursa olsun, biz her zaman Fethiyespor`un yanında olacağız. Başarıları, galibiyetleri yaşamak tabii ki hepimiz için çok güzel ama ben sonuçlara odaklı bir Fethiyespor aşığı hiç olmadım, olmayacağım da… İsmail Başkanımız  ile yıllara dayanan bir dostluğumuz var, onun futbola ve kulübe kazandırdıkları  bizler için önemli ” dedi.

Captain`s Pearls restaurantın sahibi DURAN “Bu akşam burada Fethiyespor`u ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Ben eski bir futbolcu olarak takımı motive etmenin ve takımın yanında olduğumuz duygusunu yaşatmanın önemini iyi biliyorum. Bu akşam ki moral ve motivasyon yemeğinin de Cuma akşamı oynanacak olan önemli maça katkısı olur ve galip geliriz” diyerek düşüncelerini aktardıktan sonra, futbolcularımızdan galibiyet sözünü aldı.(FG)

deniz ticaret odası fethiyespor ziyaret_640x361 deniz ticaret odası fethiyespor ziyaret1_640x342 deniz ticaret odası fethiyespor ziyaret2_640x390

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Altın Ambulans Sağlık Ödülünü Muğla’nın

Cum Mar 28 , 2014
  Başarılı çalışmaları ile ödüle doymayan Muğla Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, ayağının tozu ile Muğla’ya iki ambulans daha kazandırdı. Muğla’ya İki Büyük Ödül Başarıdan başarıya koşan Muğla Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, adeta ödüle doymuyor. Göreve geldikten sonra yaptığı hizmetlerle başta 112 Acil Sağlık Hizmetleri olmak üzere ildeki sağlık […]
Fethiye Haber Net