Gün Birlik Olma Günü

Manavgat’ta çıkan ve binlerce kişiyi mağdur eden yangının ardından Fethiye’de de yardım kampanyası başlatıldı.

Fethiye’nin tanınmış esnaflarından Bekir Kaya’nın organizasyonuyla yardım kampanyası başlatılırken, pazar günü Fethiye’den yardım kamyonu çıkacak. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın da destek verdiği kampanya da ihtiyaç sahiplerine yardımlar ulaştırılacak. Bu kampanya kapsamında ŞEHİT SÜMER KIZ İMAM HATİP okulunda okuyan ve sınıfında topladığı paralarla Manavgat’taki ihtiyaç sahiplerine su alan Teslime Tanışman örnek bir davranışa imza attı.

Acil ihtiyaç olarak  Su, Buz, Kolanya, Peçete, Tuvalet Kağıdı, Plastik Çatal Bıçak ,Kaşık ,Poşet Çay ,Ayran,Kıyafet olduğu belirtilirken, kampanya ya destek gittikçe büyüyor.

Yardımda bulunmak isteyenlerin  05357990277 nolu telefonla iletişime geçebileceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

KAMYONA  ARKADAN ÇARPTI, 1 ÖLÜ

Paz Ağu 1 , 2021
Fethiye ‘de otomobilin, önünde giden kamyonuna arkadan çarptığı kazada 1 kişi hayatın kaybetti. Kaza, Muğla – Fethiye karayolu Göcek Mahallesi tünel yakınında  meydana geldi. Dalaman’dan Fethiye  istikametine gitmekte olan Emincan Karaduman yönetimindeki 48 EK 586 plakalı otomobil, aynı yöne gitmekte olan Ercan Dağdelen idaresindeki  42 Y 5829 plakalı kamyonuna arkadan […]