KOCAYİĞİT TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ

Fethiye Taksiciler Kooperatifi başkanlığına tekrar mevcut  başkan Çağdaş Kocayiğit seçildi.

Fethiye 85 nolu Taksiciler Kooperatifi Başkanlığının 33’üncü seçimli olağan kongresi kooperatif binasında gerçekleşti. Tek liste ile gidilen seçimde Kooperatife iki dönemdir başkanlık yapan Çağdaş Kocayiğit, üyelerin güven oyunu alarak tekrar yeni dönem için görevlendirildi.

Üyelerin yoğun katılım gösterdiği kongreye Fethiye Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Kooperatif üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür eden başkan Çağdaş Kocayiğit, “Pandemi süreci ile birlikte şoför ve taksici esnaflarımız çok zor süreçlerden geçti. Günü siftahsız kapatan arkadaşlarımız oldu. Umudumuz olan yaz sezonunda birazcık hareketlenme içerisindeyiz. Ama ne yazık ki ilçemizde şuanda yerli turiste hitap edebiliyoruz. Umarız pandemi süreci hayatımızdan komple gider ve  eski sağlıklı, neşeli ve kazançlı yıllarımıza geri döneriz. Yeni dönemde tekrar destek veren taksici esnaflarımıza çok teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

3’üncü dönem tekrar başkanlığa seçilen Fethiye 85 nolu Taksiciler Kooperatifi Başkanı Çağdaş Kocayiğit’in yönetimi şu isimlerden oluşuyor.

-Bayram Kıvrak,

-Hakan Bulan,

-Yoldaş Oflaz

-Ahmet Çolak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

MUHTAR VE VATANDAŞLAR SABAHA KADAR NÖBET TUTTU

Paz Ağu 1 , 2021
Son günlerde ülkemizin birçok noktasında orman yangınları meydana gelmesi nedeniyle Fethiye’de de Kaymakam Eyüp Fırat tarafından kırmızı alarm verildi.  İlçemizde herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için Kaymakam Fırat, jandarmanın ve emniyetin bütün personeli, vefa destek grupları, 352 paraşüt pilotu, 42 mahalle muhtarı,  her mahalleden 7-8 kişilik genç gurubu, milli eğitimden […]