NURSEL ÖZDEMİR’DE OYUN GRUPLARI DA BAŞLADI

Nursel Özdemir Kurumları bünyesinde çalışmalarını sürdüren Elit Nursel Özel Eğitim ve Reh. Merkezinde oyun grubu da başladı. Hepimizin bildiği gibi çocuklar oyunla öğrenir oyunla kendini ifade eder. Bu yüzden oyunlar çocuğun hayatında önemli bir yer tutar.

Nursel Özdemir kurumları kurucusu Salih Dündar : Elit Nursel Kurumumuzda adına yakışır bir biçimde daha önce bahsettiğimiz gibi farklı çalışma teknikleri uygulayacağımızın müjdesini vermiştik. Gelişen dünya şartlarına ayak uydurabilmek için klasik özel eğitimin dışında farklı çalışmalar yapmaktayız. Oyun grupları bölgemizde belki de ilk kez çocuk gelişim uzmanımız tarafından uygulamaya konulmuştur. Ailelerimizin talebi üzerine bu oyun gruplarının kurulmasına karar verdik. Bunun mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. Çocuklarımız çok mutlu. Zaman zaman çocuklarımızı kreşlerin almadığına yönelik duyumlar almaktayız. Bu çocuklar bizim eğer kreşler bu noktada çocuklarımızı almazlarsa sorunu kendi içimizde çözeriz diye yola çıktık. Şimdiden çok talep aldık. Lütfen ailelerimiz bizlere başvursun. Oyun grupları içerisinde yaptığımız çalışmaların hepsi anlamlı ve bilinçli çalışmalardır. Çünkü oyun gruplarını çocuk gelişim uzmanımız tarafından yönetmekteyiz. Şimdiden ikinci grubumuzu oluşturduk. Lütfen ailelerimiz kurumlarımız bünyesinde başlattığımız oyun grubumuza katılmak için bizlere başvursun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Tezgahının Gelirini Yangın Zedelere Bağışladı

Paz Ağu 1 , 2021
Seydikemer’in Bekçiler Mahallesinde geceleyin saman istifi yapılırken sigara izmaritinden çıktığı tahmin edilen yangın bir anda 3 evi sararak küle döndürmüştü. Rasıh Öküşke, Nasuh Pehlivan ve Mehmet Çiftçi ye  ait 3 ev bir anda alev topuna dönerken yangın söndürme çalışmalarına itfaiyenin yanı sıra mahalle sakinleri de katıldı .Yangında evlerin yanı sıra […]