GüncelSpor

Şampiyon Takım Kupalarını Aldı

Sporun ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ’nde Fethiye 1923 rüzgarı esti

Amatör Spor Haftası etkinlik programı kapsamında  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  Atatürk Kültür Merkezi A Salonunda düzenlenen “Sporun Enleri” ödül törenine Fethiye 1923 damgasını vurdu.

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan takımlara kupaları teslim edilirken Fethiye 1923 Spor Kulübü U-14, U-11, U-15 ve U-13 lig gruplarını şampiyon tamamlayarak aldığı 4 kupa ile dikkatleri üzerine çekti.

2020 yılında kurulan ve antrenörlüğünü Ramazan Abacı, Kazımhan Kıvrak ve Süleyman Dündar’ın yaptığı turkuaz –  beyazlı ekip kısa süre içerisinde altyapıdan yetişdirdigi oyuncularını Türkiye’nin köklü kulüplerinin alt yapısına da göndererek ülke sporunu da olumlu etki sağladı.

“Hedefimiz geleceğin yeteneklerini Türk sporuna kazandırmak”

Kupa töreni sonrası açıklamalarda bulunan teknik direktör Ramazan Abacı hedeflerinin geleceğin yeteneklerini Türk sporuna kazandırmak olduğunu ifade ederken şu ifadeleri kullandı: “Alt yapıda bulunan futbolcuların eğitimleri dahil birçok konuda takip ettiklerini belirten Abacı, ‘Amacımız öncelikle milli, manevi ve ahlaki değerlerimize bağlı yetenekli iyi sporcular yetiştirmek. Eğitim olmazsa olmazımız. Bu sebepten çocuklarımızın eğitimlerini de takip ediyoruz. Antrenmanlar ile derslerinin çakışmaması için planlamamızı bu yönde yapıyoruz’ diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi daha iyi görüntülemek için reklam engelleyicinizi kapatın.