Spor Dalında Bir Büyük Etkinlik Daha

Spor Dalında Bir Büyük Etkinlik Daha

Halter Federasyonu tarafından organize edilen Büyükler Ferdi Türkiye Şampiyonası 26-29 Ocak 2017 tarihlerinde Fethiye’de yapılacak.

Fethiye bugüne kadar yapılmış organizasyonların en büyüğüne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Türkiye Halter Federasyonu tarafından organize edilen Büyükler Ferdi Türkiye Şampiyonası 26-29 Ocak 2017 tarihlerinde Fethiye’de yapılacak.

Organizasyonla ilgili bilgi veren Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, 8 kategoride yapılacak şampiyonaya toplamda 300 sporcunun kayıt yaptırdığını söyledi.

Yiğit; “Türkiye Halter Federasyonu faaliyet programı içerisinde yer alan Büyükler Türkiye Halter Şampiyonası Fethiye’de yapılacak. Perşembe günü başlayacak olan şampiyona 8 kategoride yapılacak. Yarışmalar sabah saat 10:00’da başlayıp 20:00’a kadar devam edecek. Tüm Fethiyelileri tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz. Bu tür organizasyonlar Fethiye’nin tanıtımı ve ekonomisi için önemlidir. Bu faaliyetleri sadece bizim değil tüm Fethiyelilerin sahip çıkması gerekiyor. İyi bir misafirperverlik göstermemiz gerekiyor. Toplamda kayıt yaptıran 300 sporcu var. 48 kilodan 105 kiloya kadar kadın erkek kategorisinde Türkiye’yi yurt dışında temsil eden milli halterciler Fethiye’de yarışacak. Bugüne kadar aldığımız en büyük organizasyon. Güzel bir organizasyon olacak” dedi.

Haber/Foto Hakan Aykırı

TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI FETHİYEDE YAPILACAK (1)_640x424 TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI FETHİYEDE YAPILACAK (2)_640x428 TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI FETHİYEDE YAPILACAK (3)_640x359

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Fethiye Basketbol Takımında Ömer Perorak Dönemi Başladı

Per Oca 26 , 2017
Fethiye Basketbol Takımında  Ömer Perorak Dönemi Başladı Erkekler Bölgesel Ligi 6. Grup’ta lider durumda bulunan Fethiye Basketbol Takımı Teknik Direktör Alkım Ay ile yollarını ayırdı. Grupta oynadığı 9 maçın sekizini kazanan Fethiye Basketbol  Kulübü  Ömer Petorak ile sözleşme imzaladı… “ÖMER PETORAK FETHİYE’DE…”                                                                                                                         Edinilen bilgiye göre Yeni Teknik  Direktör Ömer Petorak;  […]