Göcek’te Motor Yat Alev Alev Yandı

Türkiye ve Fethiye’nin mavi yolculuk merkezi olan Göcek’te bir motor yat bilinmeyen nedenle cayır cayır yanarak battı. Tekne Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından söndürüldü.

Fethiye’nin Göcek Mahallesinde bir özel marina karşısında açıkta bulunan 20 metre uzunluğundaki teknede bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Yangına ilk müdahaleyi yatta bulunan 4 kişi yaptı. Alevler kontrol altına alınamayınca 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulunuldu. İhbar üzerine Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri bölgeye gelerek yattaki 4 kişiyi kurtardı. LA MAJARA  SEA RAY isimli teknede çıkan yangına Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekipleri ve Fethiye İtfaiye Grup Amirliği ekipleri müdahalede bulundu. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’ne ait KIYEM-5 botunda görevli personelin müdahalesi ile yangın söndürüldü. Hasar oluşan motor yat, Göcek’teki bir marinaya çekildi.

Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Öğrencilerden Kaymakamlık Makamına Ziyaret

Per Eyl 16 , 2021
2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası münasebetiyle Seydikemer İlçe Milli Eğitim müdürü ve öğrenciler, Seydikemer İlçe Kaymakamı Yıldız Büyüker’e makamında ziyarette bulundu. 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, Seydikemer Anaokulu Müdürü Ayşenur Dikbaş, öğrencilerden Mehmet Yekta Karabaş Ve Eslem Gürbüz, Seydikemer […]